Květen 2018

Ranní lízačka

8. května 2018 v 19:21 | Valeria

"Vstávej Kayden" uslyším jemný ženský hlásek a doteky bříšek prstů na mých tvářích. Neotevírám oči a přitahuju přikrývku blíže ke krku. Doteky se však směrem dolů začnou hýbat a z tváří přejedou přes krk až k mé hrudi. Odkryjí přikrývku a já ucítím chlad po celém těle.
"Ale, ale, tady někdo nemá pyžamo" zamlaskání dívčího hlasu se znovu ozvalo. Pomalu jsem chtěla otevřít oči, ale byla jsem přerušena.
"Ne, počkej" vydechnutí. Následně jsem už necítila její prsty na mých bradavkách. Přestala okolo nich nezbedně kroužit. Svou jednou rukou mi nadzvedla hlavu a já pochopila, že mi uvazuje okolo očí šátek. Jemný šátek - látka spíše připomínala hedvábné kalhotky.
"To jsou kalhotky?" zachraptím ranním hláskem.
"Ano" řekne šeptem u mého ucha a pomalu její olízne. Jsem vzrušená.
"Dej ruce nahoru" vím o co jde a tak učiním, co se po mě chce. Nepoznám ženu podle hlasu, ale vím, kam tohle všechno směřuje a je mi to jedno. Stejně si každý ráno honím svojí kundičku tak silně, abych dosáhla aspoň dvou orgasmů.
Ruce mám z ničeho nic svázané k rámu postele. Její ruce se vrací k mým prsům. Pomalu začne opět kroužit okolo bradavky a chvíli trvá než si mojí bradavku začne třít mezi svým palcem a ukazováčkem.
"Ach" vzdechnu. Jsem háklivá na svoje prsa.
Slyším šumění oblečení - svléká se. Následuje prohnutí matrace a bum - cítím nahé rozpálené tělo na svém. Cizí zadeček a kundičku ucítím v podbříšku. Sedla si na mě.
Jedna moje bradavka je pořád ve spáru prstíku, druhá dostane větší odměnu - zoubkami je zkousnutá a kmitá už po ní jazýček.
"Oh, bože" vyjeknu.
"Líbí se ti to, kotě?" zavrní a pak začne cucat i druhou bradavku, aby nezůstala na ocet.
Její ruce se pak sunuly dolů a já zkušeně už roztáhla nožky od sebe. Opatrně sklouzla z bříška až k mému vchodu a začala hladit jemné stydké pysky.
Přitiskla jsem se pánví k ní ještě těsněji. Prsty si roztáhla mou dírku, vsunula do ní špičku jazyka a začala s ní kmitat. Málem jsem se neudržela a skoro vyjekla. Cítila jsem její jazýček vážně hluboko.

Pěkně mi olizovala hranice dírečky. Poté vyměnila jazýček za prsty, které mi strčila hluboko do pochvy. Jazýček se objevil na mým klitorisu a já začala hekat.
"Jo, jo. Ještě sakra"
Jemně tiskla můj klitoris mezi zuby a slízávala mi ze stěn pochvy vzrušení. Byla jsem úplně vlhká.
Začala lízat kompletně všechno a nevynechávala suché místečko. Tak nějak jsem tušila, že se blíží k mýmu zadečku.
Tomu jsem se nevěnovala dlouho!
Vzala moje nohy do své náruče, aby mohla blíž k mé anální dírce. Milovala jsem análek. Lízání a i píchání. Je tak úzkej a tak citlivej. Bod G je snadné najít.
"To je onooo, přesně tam, bože oh" začnu ze sebe hekat, když mi jazýčkem začne přejíždět po dírce. Jedním prstíkem pořád ještě pěkně dráždí klitoris.
"Joo, lízej mě tvrdě" vzdechnu, když naráží špička jejího jazyka na můj análek.
Cítím svojí vlhkost všude - dokonce i po vnitřních stranách stehna. Moje šťavička a její sliny byly všude po mém klíně.
"Ah, jo" začne pomalu rozevírat dírečku mého análku a nechá být klitoris.
Flusne si pomalu rozevírajícího zadečku a pak tam přirazí prstem. Můžu cítit jemný pohyb ukazováčku v mé prdýlce. Později v ucítím v zadečku i druhý prst.
Začne pomalu přirážet a znovu se její pusa začne věnovat mé mokré mrduchtivé kundičce.
"Jo, vymrdej mi zadeček, ty kurvo" vzdychnu nahlas.
Svíjím se, ale jsem svázaná, což mě vzrušuje na tom všem asi nejvíc.
"Už budu, udělej mě!" křičím.

V tu chvíli skouskne můj klitoris drsněji a mé tělo se celé rozklepe. Po celém těle mě polije pot a začne mi cukat uvnitř kundičky i zadečku.
Holčina ze mě vyndá prsty, slízne šťávičku, které ze mě vytekla a odváže mě.
Já sama si oddělám kalhotky z očí a uvidím před sebou drobnou dlouhovlasou blondýnku. Janine.
Moje služka.
Protočím nad ní očima. Její vítězoslavný úsměv z tváře odpadne.
"Dík za vylízání" hlesnu, abych nevyzněla nevděčně a natáhnu se k nočnímu stolku. Mám tam naporcovanou lajnu - nejspíš taky od ní.
Vdechnu slabou čáru na dvakrát a protáhnu se.
Den může začít.