Říjen 2017

Zarostlá pičinka

18. října 2017 v 20:56 | valeriascottler
Můj večer měl být dokonalý.
Měla jsem zajít ke kamarádce na přespání a ukázat jí svoje hračky. Byla jsem pekelně nadržená už týdny a když se ozvala Karolína, že by potřebovala potěšit - ani chvíli jsem neváhala.
Balila jsem si svůj skromný vibrátor. Pokládala jsem ho na dně tašky a myšlenkami byla při včerejšku, kdy jsem se s ní parádně udělala ještě před odchodem do školy.
Ještě dnes jsem měla mokré prostěradlo od toho, jak jsem včera stříkala.
Vedle vibrátoru jsem pokládala připínák a těšila se, až mi tím ta moje coura protáhne análek.
A nakonec jsem si přibalila i mé oblíbené modré dildo.

Přišel čas na spodní prádelko. Na sobě jsem měla krajkový kalhotky pěkně zařezaný v zadečku, malou podprsenku aby mi z ní lezli moje bradavky a abych měla opticky větší kozičky. Vím jak si s nima ráda hraje.
Natáhla jsem se pro černé silonky, které byli různě roztrhané.
Nasoukala jsem se do těsných kraťasů a půlka zadečku mi koukala ven. Oblékla jsem se jako správná děvka. Na černou podprsenku jsem ještě navlékla bílé průsvitné tričko.

Byla jsem dokonale připravená na večerní šuk, ale to jsem nevěděla, co mě ještě čeká.

Dojela jsem ke kamarádce asi v osm. Ona mě přivítala ve sportovním. Šedé legínky měla zařízlé v zadečku a já poznala, že nemá žádné kalhotky. Ona si mě prohlížela se skousnutým rtem. Měla na sobě crop top, ze kterých šly vidět okamžitě její vystouplé bradavky. Byla též nadžená a celá vlhká, to jsem poznala od pohledu.

Zatáhla mě přímo do svého pokoje a pohodila mě na postel. Vyslékla mě z trička a zorničky se jí rozšířila, když uviděla moje přetékající prsa.
"Uchvatný kozičky" mlaskla a usmála se chtivě.
"Uchvatnej zářez" ušklíbnu se, když na mě vykouknou její pysky z šedivých legínů. Otočím si jí tak, aby ona ležela na zádech. Šikovně si chytla nohy a já jí začala lízat i přes tenké legíny.


Byla tak vlhká i přes kalhoty. Její crop top byl vyhrnutý a já uviděla její prsíčka. V pozoru stály tvrdé bradavky a já si je chytila mezi palce a ukazováčky. Karolína zakňučela a povzdechla.
"To je ono, ano. Pěkně mě lízej a hezky mě tahej za bradavky, tohle je to co potřebuju, anooo, nepřestavej" vzdychala tak nahlas. Byla jsem z jejího hlasu tak mokrá. Stáhla jsem jí kalhoty a pustila se do opravdovýho lízaní. Prozkoumávala jsem její teplou vlhkou dírečku, cucala její naběhlý a tepající klitoris. Prstíkem hladila análek, protože jsem měla ještě dneska v plánu, že jí ho pěkně protáhnu mýma hračkama.
Netrvalo dlouho a Karolína se mi udělala přímo do pusy. Krásně jsem jí dolízala a ona navrhla sprchu. Ušklíbla jsem se, protože sprcha byla moje místo. Místo, kde mi tahle sexy coura dá pěkně do těla.
Ona nahá a mokrá odběhla do koupelny a já se nahla do mé tašky. Vyndala jsem svoje dildo s úmyslem ho v koupelně využít na sto procent, ale cestu mi překřížila máma Karolíny v sametovém modrém župánku s rozlobeným výrazem.
"Moje dcera nebude mít v tomto domě tyhle prasárny" vytrhla mi ho z ruky a zmizela pryč. Já jen s otevřenou pusou dokořán odešla do koupelny se vzpamatovat.
Ještě tu noc po několika orgasmech jsem se vydala směrem k ložnici její matky. Otevřela jsem dveře a začala hledat dildo. Nikde nebylo. Ani v šuplících, ani pod postelí a ani ve skříni. Zbývalo jen jediné místo.
Odkryla jsem ženskou postavu a uviděla, jak si to mým dildem dělá její matka do zadečku.
"Já jsem to kurva věděla" vyjeknu a uvidím její ztrapněný výraz ve tváři.
"Takže tímhle teď neznásilním vaši dceru, ale vás" řekla jsem, vrhnula jsem se na ní a zakousla se do jejích bradavek.