Červen 2017

Daddy & Mommy 1/2

5. června 2017 v 22:23
Byl klasický páteční večer. Naši se dole hádali v kuchyni a já se zrovna připravovala na příchod jednoho z nich. Oblékla jsem na sebe síťované podkolenky, saténové černé tanga a průsvitnou též saténovou podprsenku. Rozčesala jsem si vlasy a pak ulehla na postel.
Dole už jsem neslyšela žádný velký křik, tak moje ruka zabloudila k mým kalhotkám. Naslinila jsem si prsty a malinko si začala dráždit klitoris. Tiše jsem vzdychala a užívala si mou vlastní předehru, kterou za chvilku už budu muset ukončit.
Při této myšlence jsem moc dlouho nezůstala, jelikož do pokoje vrazil otec. Uslyšela jsem zabouchnutí vchodových dveří, což znamenalo, že mamka opustila dům.
Otec za sebou taky třískl s dveřma a rychle se přihnal k posteli. Chytil mě za nohu a přitáhl si mě blíž. Já pořád s rukou v kalhotkách jen netrpělivě čekala, co bude jeho další krok. Nakonec mě stáhl z postele na koberec, nechal se mě opřít o postel a vrazil mi svého ptáka hluboko do chřtánu.
Jak jsem řekla - moje předehra nebude.
Pod svojí kontrolou si sám určoval teplo a já obšťastňovala jeho penis. Slintala jsem po celé jeho délce. Cítila jsem, jak mi čím dál více tvrdne v mé puse. Jedu hlavou čím dál rychlejší tempto a slyším, jak si to užívá.
Hýbala jsem hlavou dopředu a dozadu. V hlavě jsem si přemítala vzpomínky z dnešního rána, kdy jsem si to ještě rozdávala s mojí kamarádkou ve škole.
Teď tady kouřím svýmu fotrovi jeho obrovský péro, který budu mít zanedlouho v análku.
"Oh bože" slyším jeho vzdychání a pohybuji se ještě víc rychle. Dole se sama uspokojuji a štípám se do klitorisu, kterej je nažhavenej. Celá moje kundička hoří a teče, jelikož moje tělo chci pořádnej sex.
"Jo, dobrý, lehni kurvičko moje" chytne mě za čelisti a povalí zpátky na postel. Mám ráda, když se mnou zachází takhle krutě. Otočí mě na břicho a já se dám do kleku. Jako pejsek se nechám plesknout přes kulatý zadeček a mé dlouhé černé vlasy stiskne ve své velké dlani.
Jednou rukou mě za ně zatahá a druhou mi prostředníček vrazí přímo do dírky. Jsem dostatečně vlhká. Připravená pro svého Daddyho, kterýmu už moje matka nedá. Šuká se mnou už tři měsíce.
Myslel si, že mě tím odradí od mých lesbických sklonů, ale pro mě stejně není nic lepšího než vlhká mlaskající kundička zaplněná mou pěstí. Miluju, když můžu holky fistovat. Miluju zaražení pěstí do jejich uzkých díreček. Jejich následné sqvirty na mé poprsí.
Chvilku mě prstí a já vzdychám "ještě Daddy", protože vím, že se mu to líbí.
"Chtěla bys víc, co?" uchechtne se hrubým hlasem a já zavzdychám kladnou odpověď.
Nic už neřekne a vrazí svýho velkýho ptáka do mé dírky.
Moje stěny vcucnou těch osmnáct centimetrů a já ucítím jeho teplo na péru. Žádný kondomy.
"Ano, Daddy" začnu hekat.
"Oh, ano, hlouběji, hlouběji" snažím se být hlasitá. Jeho penis do mě surově naráží a já se prohýbám v zádech. Drtí moje vlasy a občas si pleskne přes zadek. Šukáme spolu jako zvířata. Tak nemilosrdně.
"Cejtíš mýho velkýho ptáka, holčičko?" vydechne a drtím mojí kundu. Cítím, jak moje vlhkost vytéká a já hekám o sto šest.
Otec ho ze mě vytáhne a sám si lehne na postel. Já na něj zkušeně nasednu a skáču po něm. V rychlým intervalech.
Drtím si bradavky svými prsty a užívám si pohled mého nadrženého Daddyho. Vidím jeho vyrýsovaný perverzní úsměv. Užívá si to, jak na něm skáču a jak u toho hekám. Dělám všechno co má rád.
"Už, už budu" vydechnu a táta mi začne pomáhat. Zvedá mi zadek, který mi zároveň i mačká. Najednou uslyším jeho přiškrcení povzdechnutí a ucítím v mé kundičce tekutinu. Sperma začne vytékat z mé kundičky na jeho podbříško. Zůstávám v něm a ještě na něm pomalu doskákávám. Ještě jsem se neudělala. V tom nejlepším se zrovna on musel do mě vystříkat. Kruci.
"Už seš?" zeptá se a odhrne mi z čela vlasy.
"Ehm" vydám ze sebe a zkousnu si ret. Pořád na něm jezdím. Chci se dodělat. Chci pořádný šukaní.
"Tak slez. Dám si sprchu, kočko" pohodí mě na postel a já si tiše odfrknu.
"Díky za šuk" mávne a zmizne z pokoje. Jakmile zavře dveře, tak se natáhnu pro mobil, kde najdu nahý fotky mý učitelky na děják a začnu se prstit nad její fotkou. V mý hlavě se začnou tvořit obrázky toho, jak mi ta rudovláska líže bradavky a začnu zase hekat po svým.

Když už si myslím, že jsem v té představě tak dobrá, že cejtím její jazyk na mých bradavkách, tak otevřu oči. V tu ránu uvidím svojí nadrženou matku, jak na mě sedí nahá a líže ty moje bradavky.
"Mami" vyjeknu a ona se na mě podívá. V zubech drtí mou vztyčenou bradavku a otírá svojí vlhkou kundičku o moje bříško. Olalala, tohle je snad sen.
"Broučku, když s tebou může šukat taťka, tak si omrdá svou malou holčičku i mamka" šeptne a odhodí můj mobil kamsi do pokoje. Přetočí mě na bříško a zaboří svou tvář do mýho zadečku.
"Teď ti hezky poklidím tu kundičku od spermatu" šeptne a zaboří jazýček do mé prošukané, ale přesto mokré kundičky. Otře se o můj klitoris a já vzdychnu do prostěradla. Prstíkem dráždí dírečku v zadečku a jazykem čístí kundičku. Sama otírá svou kundičku o moje lýtko a vzdychá mi přímo do ní.
Krásně mě líže a ještě lépe mi prstí zadeček. Hekám nahlas, aby taťka slyšel, že to mamka v posteli umí rozhodně lépe. Cucá můj klitorisek a hraje si i s mírně ochlupatěnými pysky.
Občas si zmáčkne mojí prdelku a já se cítím jako v ráji.
"Oh bože, mami" vejdu rukama pod sebe a mačkám si silně prsa. To je panečku něco!
"Vylížu tě až z toho vystříkneš"
"Pokračuj, oh ano, mami, hezky mi to dělej" křičím vzrušeně, když mi vrazí do zadečku už třetí prst.

Pokračování příště ...