Duben 2017

Train whore.

24. dubna 2017 v 18:43
Cestovat vlakem v sobotu večer mě nikdy nebavilo. Vlastně mě nebavilo cestovat vlakem vůbec. Kdykoliv. Ale od toho dne jsem začala mít jízdu vlakem i docela ráda.

Nastoupila jsem v Londýně na Hlavním nádraží do rychlíku a jela do Liverpoolu, domu, za přítelkyní. Kupé z kraje byly zase přeplněný, a tak jsem zalezla do nejvzdálenějšího, kde na sedadle odpočívala jen velká taška a nikde nikdo. Usedla jsem. Souprava se konečně rozjela a já se dívala na nádraží mizící ve tmě.
Za pět minut přišla asi sedmnáctiletá dívka a sedla si vedle tašky. "Jste hodná, že jste mi jí pohlídala." Zřejmě si mě s někým spletla.

"Není vůbec zač," odpověděla jsem pravdivě. Slečna ve mně vzbudila zájem. V mozku se mi rozehrál film s představami, jak ji pomalu svlékám a prsty ji pronikám do pochvy; saji její bradavky a klitoris. Tok představ přerušil průvodčí, který zkontroloval oběma jízdenky a ihned zmizel.
Opět jsem se ponořila do představ. Cítila jsem tuhnutí bradavek a i pomalu zvětšující se skvrnu na kalhotkách.

"Nebude vám vadit, když zamknu a zatáhnu závěs?" zeptala jsem se. Snažila jsem se tomu dodal neutrální tón, abych nic nenaznačila.
"Ne, taky nemám ráda, když spím a vleze mi do kupe někdo cizí."
Zamkla jsem a zatáhla. Rychle jsem přemýšlela, jak ji dostanu. Teď, řekla jsem si a přisedla jsem vedle ní. Trošku znejistila.

"Nebojte se, chtěla bych si popovídat a nerada mluvím přes celé kupé. Nepovolaní by mohli něco zaslechnout," zalhala jsem.Chci jí tak moc ošukat.

Rozpovídaly jsme se na běžná témata. Postupně z ní nervozita opadávala a na první zastávce vše bylo v pohodě. Dokonce jsem se dozvěděla, že nemá kluka.

Vlak prudčeji cuknul při rozjezdu a já potvora zneužila situace. Ruka mi jako náhodou spadla na její stehno a svezla se do něm. Nebránila se. Spíš zaraženě seděla a mlčela. Přejela jsem po stehně znovu.
Opět nic.
"Neboj se. Bude to moc příjemné. Naučím tě nejpříjemnější dotyky," položila jsem jí druhou ruku kolem ramen.

"Já, já, ne... nevím," koktala. "Ještě jsem nikdy s nikým nespala."

"Moc ráda tě do všeho zasvětím," sunula jsem ruku pod její minisukni.

Nahmatala jsem její kalhotky a něžně pohladila látku kryjící její štěrbinku. Opatrně jsem vklouzla pod látku a hladila jemné stydké pysky.
Přitiskla jsem se k ní ještě těsněji. Volnou rukou jsem jí pomohla sundat si svetr a tričko. Okouzlily mě její hezká prsa. Osvobodila jsem jedno a rty se přisála na pomalu se zahrocující bradavku. Z úst jí vyšel slabý sten.
Nadzvedla se.

"No tak, bude to rozhodně pohodlnější," pomohla jsem jí stáhnout sukni. Dobře, že jsem zamkla a zatáhla. Přiblížila jsem se k ní a něžně ji políbila. Vzrušovala mě její mladost, nevinnost a nezkušenost v milování.

Vzrušoval mě ten fakt, že tu dírku můžu vylízat aniž bych lízala použité zboží.

Rozhodila jsem po podlaze svojí a její bundu, takže vznikla provizorní postel. Položila jsem jí na rozprostřené věci a roztáhla jí nohy. Sundala jsem jí konečně kalhotky a dívala se na nahé tělo. Svlékla jsem se taky donaha a přiklekla k ní. Prsty jsem roztáhla její dírku a vsunula do ní špičku jazyka a začala s ní kmitat. Skoro vyjekla.

Otočila jsem se a nastavila jí vlastní dírku k hraní. Pochopila, co žádám a nesměle začala hladit vnitřky mých stehen. Postupně přešla na projíždění pochvy jazykem a prsty. Nezdála se zase tak neinformovaná, určitě si to sama dělá a ví kam sáhnout, aby mi dopřála plné vzrušení.

Holčička byla ten nynfomanskej typ u porna.


Jemně tiskla můj klitoris mezi zuby a slízávala mi ze stěn pochvy vzrušení.
Prohnula jsem se a opřela se plnou vahou prsama o její pevně stavěné břicho. Cítila jsem její vzrušení; nemohla jsem se jí nabažit. Nemohla jsem se nabažit jejího nahého nadrženého těla, které patřilo pod mou kontrolu.

Hekala jsem jako se zkušenou děvkou. Její jazyk mi krásně vylizoval vagínu. Nezapomněla olíznout ani dírku u prdýlky. Nenechala jediné místo suché. Byla jsem tolik vlhká.


Již jsem nedokázala potlačovat déle nastupující orgasmus a udělala se. Přisunula jsem se dírkou co nejblíže k jejím ústům, aby si mohla vychutnat moje vytékající šťávy a vůni vzrušené ženy.
Nechala jsem jí, ať si se mnou dělá, co chce. Sama jsem jí prstila jak v kundičce, tak i v prdýlce. Myslím si, že análek byla její slabina. Stačil malý dotyk té dírky a už hekala jako kdybych tam strčila obří dildo. Netrvalo dlouha a tahle kundička se mi vystříkala na nožičky.

Vyčerpaně se zhroutila na moji hruď a přitulila se k mému levému prsu, jenž začala cumlat.
Po chvilce jsem ucítíla ještě větší vlhkost, než která se dostavila předtím, a tak jsme si vše ještě jednou zopakovaly. Fantasticky ji dokázala honit prsty. Mrdala mě tak silně, až se jí do mé roztáhle dírky dostala omylem celá pěst.
Nepozastavilo jí to a tak mě fistingovala. Já jí vše oplácela později při lízání, které si zasloužila. Nejméně půl hodiny jsem jí cucala klitoris a nechala se jí svíjet s mou hlavou mezi jejíma nohama.

Nakonec jsme se rozloučily dlouhým francouzským polibkem. Naslitaly jsme si pořádně do huby, což mě vzrušilo znovu a já tak pelášila domů vomrdat mojí starou.