Březen 2017

Horny bride

20. března 2017 v 17:14
Viděla jsem svojí spolubydlící, jak se prohlíží v zrcadle. Pověsila jsem její bílé svatební šaty, které jsem před chvílí pověsila a koukala se na její sexy bílé spodničky. její krajkové kalhotky krásně zařízlé v zadečku a bílou podprsenku bez ramínek, která mírně ukazovala její ztuhlé bradavky.
"Nevím, jestli je dobré si ho brát" zakroutí hlavou a odklapká na svých bílých jehlách k posteli, na kterou se svalí.
"Co to povídáš, miluješ ho" zakroutím hlavou a přisednu si k ní. Začnu jí hladit po odhaleném stehni a zajíždím prstami až k vnitřním stranám. Nevím, co mě to popadlo, ale dostala jsem na ní chuť, díky jejímu sexy spodnímu prádlu.
"Ale stejně se mi to nezdá. Už nikdy si prostě nezašukám s někým jiným. Nikdy jiného napolibím a už nikdy nepůjdu na rande. Nikdy už nebudu svobodná a upoutám se k němu po zbytek života. To je otřesná představa" povzdychne si a dá se do sedu.
"Jo, jenže i skrz tyto věci miluješ jeho oči. Jeho úsměv, jeho chování a jeho charakter. Jeho dotyky a jeho hlas" přejíždím jí svými umělými nehty přes šíji. Tisknu se k ní.
"Nepovídej" uchechtne se ironicky.
"O můj Bože, vstaň" zavelím a vezmu jí za ruku. Postavím jí před zrcadlo a stoupnu si za ní.
"Dívej jak jsi nádherná. A když celý dnešek zvládneš, tak tě přece nakonci čeká dost vydatnej sex" utrousím.
"Bude se tě všude dotýkat" šeptnu jí do ucha a nosem se otřu o její krk. Ona se zachvěje.
"Kde se mě bude dotýkat?" zeptá se a koukne se na mě skrz odraz zrcadla.
"Tady" řeknu a chytím se jejích boků. Přejíždím přes její zadeček a nepatrně se při výjezdu nahoru dotknu její kundičky. Ona vzdychne a nechá se dál osahávat.
"Bude se o tebe otírat a líbat tvojí rozpálenou kůži" vzdychnu a rukami vyjedu k jejím prsou. Začnu je masírovat přes podprsenku a její zkousnutý ret a rudé tváře mě přesvědčí, že jí dělám dobře. Jednou rukou jí chytím pod podprsenkou a zmáčknu její bradavku. Druhou rukou si vjedu až dolů a prstíkem si odhrnu lem kalhotek. Chytím se za její kundičku a prso zmáčknu tak, že se o mě dozadu opře. Začnu přirážet svou pánví do jejího zadečku, čímž si vysloužím vyjeknutí a nemilosrdně do ní jedu, jako bych měla penis. Rukou jí dráždím na klitorisu a slyším její hekání, které se po hotelovém pokoji roznáší jako pára z čaje.
Její poslední výkřik zní nejintenzivněji a přesvědčí mě o tom, že prožila krásný orgasmus. Vyndám prstíky z kalhotek, ruku z prsou a pánev oddálím od jejího zadečku. Chytím jí pod koleny a vyzvednu. Jako nevěstu přenesu do postele, kde jí nechám ležet totálně vyřízenou z krásného orgasmu.
"A jak vidíš, tak rozhodně tvůj snoubenec nebude jediný, kdo tě bude šukat" přiložím své rty na její a zkousnu její ret. Odejdu z pokoje a zalezu do kumbálu, kde se sama vyprstím.