THE MOMMY

7. února 2017 v 20:37 | VALERIASCOTTLER
Uslyším zavření dveří, tudíž usoudím to, že moje adoptivní matka už odjela do práce. Dnes jsem musela hrát, že mi je strašně blbě, protože cítím, že moje kundička vlhne a jsem prostě nadržená, že bych vojela ve škole každýho živáčka, ale to se mi nějak nezamlouvá.
Postačím si s pornem a mými hračkami. Zapnu první video, na které narazím. Když hned na začátku uvidím stříkající blondýnu, olíznu si prsty a hned si je vrazím tvrdě do kundičky.
Užívám si to, že můžu hekat o sto šest a palec si zasunu i do zadečku. V tu chvíli vtrhne do pokoje macecha, které lezou prsa ven z výstřihu a na tváři má škodolibý úsměv.
"Tak nemocná jo?" přejde k posteli a chytí mě za bradavky. Skočí na mě a já jí jen překvapeně sleduji. Vážně mám právě možnost vylízat svojí mámu? Jen to pomyšlení mě přivádí blíž a blíž k vytouženému orgasmu. Doufám, že se jí budu moct vystříkat na její velké kozy.
Já jí rychle strhnu všechno oblečení a začnu lízat její kundičku
Já jí rychle strhnu všechno oblečení a začnu lízat její kundičku. Ona zaboří její prsty do mých vlasů a přitlačí mě k jejímu klitorisu blíž, takže jí ho lehce zkousnu. Ona začne vzdychat a hekat hrozně nahlas. Přehluší i pořád běžící porno, což mě vzruší a jednou rukou se sama začnu dráždit.
"Chceš taky, ty nadržená děvko?" všimne si toho a já se na ní prosebně podívám. Chci tu svojí mokrou píčku třít o tu její, ale lízání jejího klitorisu mi také problém nedělá.
"Ano, prosím" zaprosím. Ona mi vezme ruku a dá mi jí na její prsa. Zmáčknu její stopořené bradavky a dál jí lížu. Prozkoumávám každý kousek její milfovské vagíny a občas olíznu i její chlupy.
"Pořádně, nebo tě neudělám, ty děvko malá. Lízej mě" křičí na mě svíjející se pod mými polibky na kundu. Vrazím jí tedy jazyk přímo dovnitř a jeden prstík jí strčím do zadečku.
"Oh, ano kotě"
Po malé chvilce jsem jí už celou jednu pěst do kundičky a dalšími prsty jí pořád dráždím análek. Jazykem jí pořád uspokojuji, když ona mně najednou zvedne hlavu. Položí mě a sama mě začne lízat. Užívám si to, jak mě šuká svými dlouhými prsty a u toho brblá, jak moc vlhká jsem.
Chci na ní tak moc skočit a svojí kundičkou ojet tu její, že si to začnu u toho představovat.
"Jsi tak vlhká. Jako tenkrát, když ti bylo dvanáct a ty jsis hrála s vysavačem. Sledovala jsem tě u toho, jak sis ho strkala jak do kundy, tak do zadku a u toho tiše vzdychala. Jak sis s ním dráždila svůj klitoris a u toho si se koukala na fotky svých spolužáků. Prstila jsem si nad tebou každý den. Od té doby, co ti začaly růst prsa a ty ses promenádovala po bytě nahá. Pokaždé, když sis dovedla domů někoho a pak přitom hekala. Oh, jsem tak ráda, že tě konečně ochutnávám." Povídá, když mě prstí a já si u toho koušu ret. Tolik mě tahle milfka vzrušuje. Její velká prsa a modré oči, které na mě koukají, když mě líže. Blonďaté vlasy, co mě lechtají na vnitřní straně stehna.
"Chci tě- oh bože, aano, joo" chci říct, že jí chci ošoustat, ale ona mi nedává na výběr. Pořád mě tak výborně líže. Když zajede jazykem dovnitř mé vagíny, tak se už neudržím a její hlavu zabořím do mé pičky hlouběji.
"Ano, lízej, ano!! Už buduu" začnu hekat hlasitěji a hlasitěji. Když přestane a rozkročí nohy, dojde mi, že myslí na to stejné a tak roztáhnu nohy a začnu se o ní třít.
Když přestane a rozkročí nohy, dojde mi, že myslí na to stejné a tak roztáhnu nohy a začnu se o ní třít
"Bože - jooo. Ty děvko, chci, abys mě vošukala, ano" začne hekat stejně jako já. Přirážím naše pičky rychleji.
"už buuduu" začnu vzdychat ještě víc.
"Sedni si na můj obličej a vystříkej se na mě" řekne a já to tak udělám. Ona mě ještě chvíli líže a nakonec se udělám,vystříkám se jí do pusy a svoje bradavky začnu mačkat.
"Ano, mami" řeknu, když skončím a lehnu si na ní.
"Ještě mě dodělej" zažadoní a v tu chvíli bouchnou vchodové dveře.
"Vošukáme tátu?" nadzvednu obočí a ona se jen usměje.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama