OH? BROTHER

7. února 2017 v 20:42 | VALERIASCOTTLER
Když mi bylo jedenáct, tak mě o prázdninách hlídal bratr, jelikož maminka s tatínkem odjeli na krátkou dovolenou. Začínala jsem mít hlad a tak jsem vyběhla schody a bez klepání jsem vešla do bratrova pokoje.
Bratr seděl na posteli. Byl nahý a hladil si svůj penis. Přejížděl rukou nahoru a dolů. U toho potichu vzdychal. Neviděl mě, jak jsem vykukovala ze dveří.
Sledovala jsem ho, jak tam seděl a dělal ty pohyby. Díval se u toho na nahé lidi, jak spolu cvičili a dávali si pusinky. Hodně dlouhé pusinky.
"Co tady sakra děláš?" povšimne si mě po chvíli.
"Mám hlad" špitnu a pořád se na něj koukám, jak tam sedí.
"Najdi si něco v ledničce" řekne a zakryje si svého pytlíka.
"Proč si nahý?" zeptám se a on vytřeští oči.
"A proč tam jsou nahý lidé a tolik vzdychají?" přejdu k němu blíže a ukážu na obrazovku počítače.
"Protože jim to dělá dobře, zlatíčko" natáhne ruky a já tak za ním vylezu na postel. On si mě posadí mezi své nohy a ukáže na svůj pindík.
"Pohlaď ho a mě to taky udělá dobře" usměje se na mě a já se ho prstem dotknu.
"Chytni ho, sweetheart" ukáže jak a já ho tak chytnu. Začnu přejíždět jako on. Ze shora dolů. V pravidelném intervalu. On se opře o zeď a mírně zakloní hlavu. Začne se mi to líbit. Začnu to dělat rychleji a rychleji. On jen vzdychá. Pak ukáže znovu na obrazovku, kde paní strká pindíka do pusy.
"Chceš to zkusit? Byla by jsi moc hodná, kdyby jsi to udělala" koukne na mě prosebně a já s úsměvem kývnu. Lehnu si a začnu ho lízat jako lízátko. On chytí lehce mojí hlavu a strčí mi ho trošku do pusy. Já to jazýčkem olizuji a dávám si pozor, abych ho nekousla.
"Jo, pořádně" pohladí mě po hlavě a já si to užívám.
Jezdím s hlavou nahoru a dolů po jeho dlouhém pindíku a slyším jeho slastné vzdychy. Otočím mírně hlavu na obrazovku a uvidím, jak pán, kterému paní líže penis jí hladí mezi nožičkami. Tam přece čůrá!
Vyndám si ho z úst a s vytřeštěnými očkami koukám na to, jak začne paní lízat tam dole.
"Chceš to taky zkusit?" zeptá se mě bratříček.
"Jaké to bude? Bude to lechtat a nebo bolet?" zeptám se.
"Bude to moc příjemné, uvidíš" svleče mi kalhoty i růžové kalhotky. Položí mě na postel a vyhrne mi tričko, kde mi pohladí bradavku, což divně zašimrá. Poté mi roztáhne nohy a olízne si rty. Já trpělivě čekám dál, co se bude dít. Pomalu prstem si mě dotkne v horní části, což mě mírně otřese a já povzdychnu.
"Přesně, jako tam" ukážu radostně na stejně vzdychající paní. Brácha se jen mile usměje a olízne mi pipinku. Tak to se vážně hodně líbí!
"Jsi tak vlhká, sestřičko" zašeptá a dál mě olizuje tam dole. Nevím, co to znamená, ale usoudím, že podle jeho úsměvu je to dobře.
Mé tělo se mírně potí a já vzdychám. Řekla bych, že přímo hekám.Ze začátku jsem se snažila hekat jako paní ve videu, ale poté to šlo samo a já hekala přes celým dům. Tak hlasitě.
"Líbí se ti to, kundičko moje?" brblá si do mé pipinky bratříček a já jen přikyvuji.
"Oh, ano"hekám. Jazýček mi strká do čůračího otvoru a palcem hladí dírku v zadečku. Poté se tam přesune si i jazykem a prstíkem pořád mačká hrbolek na začátku kundičky (myslím tím klitoris)
Po chvilce zase stočím hlavu a uvidím, jak pán paní strká pindíka do kundičky a u toho na sebe různě slintají.
"Chci, ach, chci to zkusit" ukážu na obrazovku, ale bratříček jen zavrtí hlavou a dál mě líže.
"To nemůžeme"
"Proč ne?"
"Řekla by jsi to mamince a tatínkovi" řekne a já posmutním, protože mě přestane olizovat a já už se jen mírně chvěji.
"Neřeknu jim nic" slíbím a on se na mě podívá.
"No dobře, ale musíme do zadečku, aby to maminka s tatínkem nepoznali" ukáže na mě varovně prstem a já rychle přikývnu.
Tenkrát jsem přišla o anální panenství, ale teď po šesti letech, kdy se bratr odstěhoval, tak ho pravidelně navštěvuji, protože jsme si tenkrát slíbili, že on bude jediný, kdo mě takhle skvěle bude šukat.
Tenkrát jsem přišla o anální panenství, ale teď po šesti letech, kdy se bratr odstěhoval, tak ho pravidelně navštěvuji, protože jsme si tenkrát slíbili, že on bude jediný, kdo mě takhle skvěle bude šukat
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aanaerrutt Aanaerrutt | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 1:56 | Reagovat

First things first, you need to set a set target date when you may completely quit, such as 2-3 weeks from now.  Thus, in the event the muscles inside penile area are relaxed, more blood will enter in the penis and a hardon will occur.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama