Únor 2017

OH? BROTHER

7. února 2017 v 20:42 | VALERIASCOTTLER
Když mi bylo jedenáct, tak mě o prázdninách hlídal bratr, jelikož maminka s tatínkem odjeli na krátkou dovolenou. Začínala jsem mít hlad a tak jsem vyběhla schody a bez klepání jsem vešla do bratrova pokoje.
Bratr seděl na posteli. Byl nahý a hladil si svůj penis. Přejížděl rukou nahoru a dolů. U toho potichu vzdychal. Neviděl mě, jak jsem vykukovala ze dveří.
Sledovala jsem ho, jak tam seděl a dělal ty pohyby. Díval se u toho na nahé lidi, jak spolu cvičili a dávali si pusinky. Hodně dlouhé pusinky.
"Co tady sakra děláš?" povšimne si mě po chvíli.
"Mám hlad" špitnu a pořád se na něj koukám, jak tam sedí.
"Najdi si něco v ledničce" řekne a zakryje si svého pytlíka.
"Proč si nahý?" zeptám se a on vytřeští oči.
"A proč tam jsou nahý lidé a tolik vzdychají?" přejdu k němu blíže a ukážu na obrazovku počítače.
"Protože jim to dělá dobře, zlatíčko" natáhne ruky a já tak za ním vylezu na postel. On si mě posadí mezi své nohy a ukáže na svůj pindík.
"Pohlaď ho a mě to taky udělá dobře" usměje se na mě a já se ho prstem dotknu.
"Chytni ho, sweetheart" ukáže jak a já ho tak chytnu. Začnu přejíždět jako on. Ze shora dolů. V pravidelném intervalu. On se opře o zeď a mírně zakloní hlavu. Začne se mi to líbit. Začnu to dělat rychleji a rychleji. On jen vzdychá. Pak ukáže znovu na obrazovku, kde paní strká pindíka do pusy.
"Chceš to zkusit? Byla by jsi moc hodná, kdyby jsi to udělala" koukne na mě prosebně a já s úsměvem kývnu. Lehnu si a začnu ho lízat jako lízátko. On chytí lehce mojí hlavu a strčí mi ho trošku do pusy. Já to jazýčkem olizuji a dávám si pozor, abych ho nekousla.
"Jo, pořádně" pohladí mě po hlavě a já si to užívám.
Jezdím s hlavou nahoru a dolů po jeho dlouhém pindíku a slyším jeho slastné vzdychy. Otočím mírně hlavu na obrazovku a uvidím, jak pán, kterému paní líže penis jí hladí mezi nožičkami. Tam přece čůrá!
Vyndám si ho z úst a s vytřeštěnými očkami koukám na to, jak začne paní lízat tam dole.
"Chceš to taky zkusit?" zeptá se mě bratříček.
"Jaké to bude? Bude to lechtat a nebo bolet?" zeptám se.
"Bude to moc příjemné, uvidíš" svleče mi kalhoty i růžové kalhotky. Položí mě na postel a vyhrne mi tričko, kde mi pohladí bradavku, což divně zašimrá. Poté mi roztáhne nohy a olízne si rty. Já trpělivě čekám dál, co se bude dít. Pomalu prstem si mě dotkne v horní části, což mě mírně otřese a já povzdychnu.
"Přesně, jako tam" ukážu radostně na stejně vzdychající paní. Brácha se jen mile usměje a olízne mi pipinku. Tak to se vážně hodně líbí!
"Jsi tak vlhká, sestřičko" zašeptá a dál mě olizuje tam dole. Nevím, co to znamená, ale usoudím, že podle jeho úsměvu je to dobře.
Mé tělo se mírně potí a já vzdychám. Řekla bych, že přímo hekám.Ze začátku jsem se snažila hekat jako paní ve videu, ale poté to šlo samo a já hekala přes celým dům. Tak hlasitě.
"Líbí se ti to, kundičko moje?" brblá si do mé pipinky bratříček a já jen přikyvuji.
"Oh, ano"hekám. Jazýček mi strká do čůračího otvoru a palcem hladí dírku v zadečku. Poté se tam přesune si i jazykem a prstíkem pořád mačká hrbolek na začátku kundičky (myslím tím klitoris)
Po chvilce zase stočím hlavu a uvidím, jak pán paní strká pindíka do kundičky a u toho na sebe různě slintají.
"Chci, ach, chci to zkusit" ukážu na obrazovku, ale bratříček jen zavrtí hlavou a dál mě líže.
"To nemůžeme"
"Proč ne?"
"Řekla by jsi to mamince a tatínkovi" řekne a já posmutním, protože mě přestane olizovat a já už se jen mírně chvěji.
"Neřeknu jim nic" slíbím a on se na mě podívá.
"No dobře, ale musíme do zadečku, aby to maminka s tatínkem nepoznali" ukáže na mě varovně prstem a já rychle přikývnu.
Tenkrát jsem přišla o anální panenství, ale teď po šesti letech, kdy se bratr odstěhoval, tak ho pravidelně navštěvuji, protože jsme si tenkrát slíbili, že on bude jediný, kdo mě takhle skvěle bude šukat.
Tenkrát jsem přišla o anální panenství, ale teď po šesti letech, kdy se bratr odstěhoval, tak ho pravidelně navštěvuji, protože jsme si tenkrát slíbili, že on bude jediný, kdo mě takhle skvěle bude šukat

GYNEKOLOGIE

7. února 2017 v 20:39 | VALERIASCOTTLER
Vstoupila jsem do dveří ordinace a v duchu si říkala, jak hloupá jsem byla, když jsem si začala něco s gynekologem, protože právě teď nastala ta chvíle, kdy i po našem rozchodu se mi bude hrabat tam dole.
"Dobrý den, posaďte se" uvítá mě mladá slečna v bílém plášti. Kde je Mark?!
"Ehm, kde je doktor Zorbaicent?" zeptám se udiveně.
"Dnes sem tu jako záskok. Je nemocný" usměje se a já si oddychnu.
"Super. " řeknu a pak se ještě představím.
"Jsem Veronica Brigton" řekne a vytáhne ze šuplíku mojí složku, do které se začte.Já se mezitím posadím do křesla už s vyhrnutou sukní a kalhotkami schovanými už v kabelce. Rozkročím nohy a blondýnka se na mě jen hezky usměje. Skenuje mou postavu modrými oči a zapisuje si něco do papíru.
Pak už si přisedne a přitáhne si k sobě stoleček na kolečkách, kde má všelijaké věcičky, který mi tam bude strkat. Opět ty studené kovy. Nechtěla by mi je aspoň nahřát, nebo tak?
Nasadí si rukavičky a prsty mi začne zkoumat pysky. Má docela studený prsty, ale po chvilce si zvyknu. Můj pohled se přemístí na její kozičky.
Jestli více zvlhnu, tak to bude trapný, jelikož to pozná.
"Musím zkontrolovat, jestli váš klitoris a celkově celé dolní ústrojí správně funguje. Tedy, jestli se budete dobře vzrušovat" řekne a já jen kývnu. Ona mi postupně začne strkat prstíky do dírky a druhou rukou mi začne hladit klitoris.
Nejsem si jistá, že se to dělá takhle, ale kurva - líbí se mi to.
"Uvolněte se prosím" usměje se a já se zmůžu zase na pouhé přikývnutí. Bože, kdybych se uvolnila, tak lidi v čekárně mě uslyší hekat i přes sluchátka.
"Slečno" okřikne mě pobaveně a já zvednu obraně ruce.
"Dobře" vydám ze sebe a zároveň i vzdychnu.
"Takhle se mi líbíte" přikývne a přitlačí na intenzitě hlazení mého klitorisu. O můj bože.
Ona by se mi zase naopak líbila svlečená. A na kolenou s jazykem v mé kundičce.
"Oh" vyjde ze mě vzrušeně.
"Dobrá, všechno se zdá v pořádku" řekne z ničeho nic a ve mně trhne. To má bejt všechno?
To je děvka!
"Tím jsem si jistá" vydám opět tiše a mírně naštvaně, čehož si všimne.
"Mám pokračovat?" nadzvedne obočí a já si oddychnu. Pls, dodělej mě.
"Byla by jste hodná" usměji, jenže to už si stahuje dlouhé blond vlasy do culíku.
"Musíme zkontrolovat ještě prsa" mrkne na mě a zničeho nic mi vyhrne neočekávaně tričko.
"Jazykem" dodám a ona se mi přisaje na prsa. To už začnu v pravidelném intervalu vzdychat a skučet slastí. Různě mi nakusuje bradavku a já svými ručičkami šmátralkami jí zajedu do černých džínsů a hladím její vagínu přes - na dotek poznané- saténové kalhotky.
Než se vlastně nějak vzpamatuji z jejího jazýčku, tak už ho mám v kundičce. Ta holka je tornádo.
Různě mi jí cucá, kouše a vylizuje. Prstíkem dráždí análek a já jen hekám, jak nejvíc můžu. Je mi jedno, že mě teď každý slyší. To mě ještě více vzrušuje.
"Rozkousej mi jí, kotě" zakřičím a dál si užívám její božský prozkoumávání mojí vagíny.
Po chvilce užívání se ode mě odtrhne a sundá si tričko. Když uvidím její obrovský melouny, které drží samy i bez podprsenky, tak si v duchu radostně zajásám a těším se, jak si s nima budu moct pohrát. Ty moje nestojí oproti jejím za nic.
Když jí uvidím úplně nahou, tak uvidím i její zaoblenější boky. Jsem rozhodně hubenější.
Lehne si na mě a já právě začínám s lízáním. Moje první šedesát devítka!
Lížu jí. Saju jí. Prsteníček jí strkám do zadečku. Čím více jsem intezivnější, tím víc ona vzdychá do mojí kundičky, které to dělá jen a jen dobře.
Po velmi dlouhém a intenzivním lízání si naskočí na mojí kundičku a začne tou svojí pevně přirážet.
Hekám.
Vzdychám.
Svíjím se v rozkošné slasti, kterou mi ta kunda dodává.
"Oh bože, zestříkej mě" vydám ze sebe během hekání. Ona se škodolibě usměje a vrazí mi její jazyk do huby. Naše sliny se mísí, její ruce mačkají moje citlivé bradavky a její kunda se tře o tu mojí.
Než se nadám, tak zůstávám opařena ve velké slasti, kterou mi orgasmus dopřává.
"Uvědomuješ si, sestřičko, že si mi právě ošukala bývalou?" ozve se jeho hlas a já vytřeštím oči.
Vylízala mě právě jeho biologická sestra?


___
upřímně, chci mít tuto gynekoložku.
kdo z vás bude mojí, miláčci?
kdo z vás bude mojí, miláčci? 

THE MOMMY

7. února 2017 v 20:37 | VALERIASCOTTLER
Uslyším zavření dveří, tudíž usoudím to, že moje adoptivní matka už odjela do práce. Dnes jsem musela hrát, že mi je strašně blbě, protože cítím, že moje kundička vlhne a jsem prostě nadržená, že bych vojela ve škole každýho živáčka, ale to se mi nějak nezamlouvá.
Postačím si s pornem a mými hračkami. Zapnu první video, na které narazím. Když hned na začátku uvidím stříkající blondýnu, olíznu si prsty a hned si je vrazím tvrdě do kundičky.
Užívám si to, že můžu hekat o sto šest a palec si zasunu i do zadečku. V tu chvíli vtrhne do pokoje macecha, které lezou prsa ven z výstřihu a na tváři má škodolibý úsměv.
"Tak nemocná jo?" přejde k posteli a chytí mě za bradavky. Skočí na mě a já jí jen překvapeně sleduji. Vážně mám právě možnost vylízat svojí mámu? Jen to pomyšlení mě přivádí blíž a blíž k vytouženému orgasmu. Doufám, že se jí budu moct vystříkat na její velké kozy.
Já jí rychle strhnu všechno oblečení a začnu lízat její kundičku
Já jí rychle strhnu všechno oblečení a začnu lízat její kundičku. Ona zaboří její prsty do mých vlasů a přitlačí mě k jejímu klitorisu blíž, takže jí ho lehce zkousnu. Ona začne vzdychat a hekat hrozně nahlas. Přehluší i pořád běžící porno, což mě vzruší a jednou rukou se sama začnu dráždit.
"Chceš taky, ty nadržená děvko?" všimne si toho a já se na ní prosebně podívám. Chci tu svojí mokrou píčku třít o tu její, ale lízání jejího klitorisu mi také problém nedělá.
"Ano, prosím" zaprosím. Ona mi vezme ruku a dá mi jí na její prsa. Zmáčknu její stopořené bradavky a dál jí lížu. Prozkoumávám každý kousek její milfovské vagíny a občas olíznu i její chlupy.
"Pořádně, nebo tě neudělám, ty děvko malá. Lízej mě" křičí na mě svíjející se pod mými polibky na kundu. Vrazím jí tedy jazyk přímo dovnitř a jeden prstík jí strčím do zadečku.
"Oh, ano kotě"
Po malé chvilce jsem jí už celou jednu pěst do kundičky a dalšími prsty jí pořád dráždím análek. Jazykem jí pořád uspokojuji, když ona mně najednou zvedne hlavu. Položí mě a sama mě začne lízat. Užívám si to, jak mě šuká svými dlouhými prsty a u toho brblá, jak moc vlhká jsem.
Chci na ní tak moc skočit a svojí kundičkou ojet tu její, že si to začnu u toho představovat.
"Jsi tak vlhká. Jako tenkrát, když ti bylo dvanáct a ty jsis hrála s vysavačem. Sledovala jsem tě u toho, jak sis ho strkala jak do kundy, tak do zadku a u toho tiše vzdychala. Jak sis s ním dráždila svůj klitoris a u toho si se koukala na fotky svých spolužáků. Prstila jsem si nad tebou každý den. Od té doby, co ti začaly růst prsa a ty ses promenádovala po bytě nahá. Pokaždé, když sis dovedla domů někoho a pak přitom hekala. Oh, jsem tak ráda, že tě konečně ochutnávám." Povídá, když mě prstí a já si u toho koušu ret. Tolik mě tahle milfka vzrušuje. Její velká prsa a modré oči, které na mě koukají, když mě líže. Blonďaté vlasy, co mě lechtají na vnitřní straně stehna.
"Chci tě- oh bože, aano, joo" chci říct, že jí chci ošoustat, ale ona mi nedává na výběr. Pořád mě tak výborně líže. Když zajede jazykem dovnitř mé vagíny, tak se už neudržím a její hlavu zabořím do mé pičky hlouběji.
"Ano, lízej, ano!! Už buduu" začnu hekat hlasitěji a hlasitěji. Když přestane a rozkročí nohy, dojde mi, že myslí na to stejné a tak roztáhnu nohy a začnu se o ní třít.
Když přestane a rozkročí nohy, dojde mi, že myslí na to stejné a tak roztáhnu nohy a začnu se o ní třít
"Bože - jooo. Ty děvko, chci, abys mě vošukala, ano" začne hekat stejně jako já. Přirážím naše pičky rychleji.
"už buuduu" začnu vzdychat ještě víc.
"Sedni si na můj obličej a vystříkej se na mě" řekne a já to tak udělám. Ona mě ještě chvíli líže a nakonec se udělám,vystříkám se jí do pusy a svoje bradavky začnu mačkat.
"Ano, mami" řeknu, když skončím a lehnu si na ní.
"Ještě mě dodělej" zažadoní a v tu chvíli bouchnou vchodové dveře.
"Vošukáme tátu?" nadzvednu obočí a ona se jen usměje.